https://www.happygarden.co.il/

קפסולות CBG מכילות את המגוון האידאלי של קנבינואידים וטרפנים מצמח הקנאביס בספקטרום מלא. הקפסולות שלנו משלבות בין CBG, CBD, ושמן קוקוס כנשא שמוסיף גם הוא לפרופיל הבריאותי העוצמתי. ה-CBG מגיע ממקור צמחי טבעי, מפחית לחצים, מרגיע, מפחית לחץ, טוב לבריאות העיניים, העצמות והעור, מסייע לשיפור השינה, נייד ונוח לצריכה גם מחוץ לבית ובאופן דיסקרטי, וללא טעם וריח עבור אלה שלא אוהבים את טעם הקנאביס. 

CBG אינו קנבינואיד פסיכואקטיבי והוא לא מייצר השפעות משכרות כמו THC – הקנבינואיד הפסיכואקטיבי העיקרי במריחואנה. אין כל חשש מתחושות דומות לעישון מריחואנה כשצורכים מוצרים כמו קפסולות CBG.

המערכת האנדוקנבינואידית של הגוף שלנו מעבדת CBG שנקשר לקולטני CB1 ולקולטני CB2. מדענים מאמינים שה-CBG מחזק את תפקוד האננדמיד, נוירוטרנסמיטר הידוע בשיפור ההנאה והמוטיבציה. לכן, רבים משתמשים בקפסולות CBG לשיפור רמות האנרגיה, ויסות התיאבון ודפוסי השינה. לסיביג׳י יש יכולות גם להקלה על כאבים ודלקות. 

כל מה שאתם צריכים לעשות זה למזוג לעצמכם מים ולבלוע כמוסה אחת. לאחר שבוע אפשר להעלות את המינון לשתי קפסולות CBG ביום. עדיף לקחת כמוסה בשעות היום לשימור רמת האנרגיה. 

הסטנדרטים שלנו

אנחנו ב- Happy Garden מתגאים בכך שהמוצרים שלנו מיוצרים בארצות הברית בתקן GMP ומפעלים מאושרים על ידי ה-FDA. זה משמעותי במיוחד לצמיחה והתרחבות האמינות שלנו כחברה.

אנו מקפידים על בקרת איכות ותהליכים מדויקים, כדי לוודא שכל מוצר שיוצא מהמפעל שלנו עומד בתקנים הגבוהים ביותר. בדיוק לשם זה, אנחנו מבצעים בדיקות מעבדה על ידי צד שלישי. זה משמעותי מאוד לנו להבטיח שהמוצרים שאנחנו מספקים הם באיכות מרבית ומקפידים על היותם עם התקנים המחמירים ביותר. המוצרים שלנו משקפים את המחויבות שלנו לשפר ולהתקדם תמיד ולהספק ללקוחותינו את היתרונות המרביים של ה-CBD, וכל זאת בתהליכים מקצועיים ועקביים. אנחנו מבטיחים להמשיך לשדרג את תהליכי הייצור ולספק ללקוחותינו את המוצרים הטובים ביותר בכל פעם מחדש

 

קפסולות CBG של Happy Garden הן מוצר פרמיום חדשני שמאפשר ליהנות מהיתרונות הרבים של הסיביג׳י. CBG, או בשמו המלא – קנביגרול, הוא קנבינואיד, אחד מהכימיקלים הרבים שנמצאים בצמחי קנאביס. בשנים האחרונות חוקרים ומדענים מגלים עניין רב ב-CBG שמתגלה כבעל סגולות רבות באופן שמשלים ומשפר את כל מה שיש ל-CBD המוכר והאהוב להציע. קפסולות CBG מכילות 25 מ״ג קנביגרול, ואנחנו ממליצים להתחיל עם קפסולה אחת ביום, עדיף בשעות הבוקר. לאחר השבוע הראשון אפשר להכפיל את הצריכה לשתי קפסולות סיביג׳י ביום. ניתן לרכוש אריזה של 30 קפסולות או 60 קפסולות, הן קלות לצריכה, ומשתלבות בקלות בשגרה היומית שלכם.

מה זה קפסולות CBG?

קפסולות CBG מיוצרות באמצעות תמציות צמחי קנאביס בספקטרום מלא (Full Spectrum). הקפסולות מכילות מגוון אידאלי של קנבינואידים וטרפנים שנמצאים בקנאביס באופן טבעי והם משפיעים זה על זה באפקט הפמליה, כך שסכום השלם גדול מחלקיו. קפסולות CBG של Happy Garden קלות לבליעה ויש בהן איזון מיטבי בין CBG, CBD, ושמן קוקוס כנשא שמוסיף גם הוא לפרופיל הבריאותי של המוצר. ה-CBG מגיע ממקור צמחי טבעי, מפחית לחצים, מרגיע, מפחית לחץ, טוב לבריאות העיניים, העצמות והעור, מסייע לשיפור השינה, נייד ונוח לצריכה גם מחוץ לבית ובאופן דיסקרטי, וללא טעם וריח עבור אלה שלא אוהבים את טעם הקנאביס. 

 

יתרונות בצריכת קפסולות CBG של Happy Garden

מינון מדויק: קפסולות CBG מגיעות במינון ברור ומדויק של 25 מ״ג בכל קפסולה. אין צורך להיזכר כמה טיפות טפטפתם לכפית ולנסות לחשב את המינון, עם קפסולות הכל ידוע מראש. 

חיי מדף ארוכים: חיי המדף של קפסולות CBG ארוכים בהשוואה לשמן ואין סכנה של זיהום הטפטפת באופן שיזהם את הבקבוק כולו. פשוט מאחסנים את האריזה לפי ההוראות, ונהנים מחיי מדף ארוכים במיוחד. 

ללא טעם וריח: אנחנו, וגם רוב הלקוחות שלנו, אוהבים טעמים וריחות שקשורים למוצרי קנאביס, אך לא כולם מתחברים אליהם. אם אתם שייכים לקבוצה הזו, קפסולות CBG הן מוצר אידאלי עבורכם משום שאין להן טעם או ריח. 

כמעט ללא תופעות לוואי: קפסולות CBG הן מוצר בטוח ללא תופעות לוואי. הקפסולות שלנו משלבות את הסיביג׳י עם סיבידי שעל פי ארגון הבריאות העולמי בטוח לשימוש. 

טיפול במגוון מצבים רפואיים: קפסולות סיביג׳י של Happy Garden מסייעות במצבים של מחלות מעי דלקתיות, גלאוקומה, מחלת הנטינגטון, יש לו תכונות אנטיבקטריאליות, הוא 

נלחם בתאי סרטן, מסייע למיקוד, מעודד תיאבון בריא, מוריד לחץ, נלחם בדלקות מסוגים שונים, משפר מטבוליזם (חילוף חומרים), ומעודד רגיעה ושיפור שינה.

 

איך צורכים קפסולות CBG

אם אתם צרכנים חדשים בתחום מוצרי הקנאביס, חשוב להתחיל בצריכה איטית ומבוקרת, לשים לב להשפעות עליכם, ורק אז להחליט אם להגדיל את המינון. קפסולות CBG שלנו מגיעות במינון של 25 מ״ג CBG משולב עם עוד 25 מ״ג CBD. חשוב לדעת שעבור כל אחד ואחת ההשפעות מעט אחרות והן תלויות במשתנים כמו המגדר שלכם, משקל הגוף, המסה, קצב חילוף החומרים, ועוד. לכן אדם אחד יסתפק בכדור אחד ביום ואחר ייהנה מאותן ההשפעות בצריכת שתי קפסולות CBG ביום. 

אנחנו ממליצים להתחיל עם קפסולת CBG אחת ביום עם עדיפות לשעות הבוקר, ולראות איך המוצר משפיע עליכם. לאחר שבוע העלו את המינון לשתי קפסולות ביום אם יש בכך צורך. הנטילה עצמה ברורה ופשוטה, בולעים קפסולה אחת עם כוס מים, ממש כפי שאתם נוהגים עם כל תרופה אחרת או תוסף תזונה שאתם נוטלים או נטלתם בעבר. 

כשאתם רוכשים קפסולות CBG ודאו שבאתר שבו אתם מבצעים רכישה המוצר מלווה בדוח מעבדה בלתי תלויה. כל המוצרים שלנו כאן ב-Happy Garden, כולל כמובן קפסולות CBG, מכילים אך ורק את מה שאנחנו מצהירים עליו, נטולי חומרים מזיקים, והוכחה לכך ניתן לראות בדוח מעבדה חיצונית. 

 

מה עוד חשוב לדעת לפני השימוש בקפסולות CBG

בדומה לקפסולות CBD, קפסולות CBG מתחילות לעבוד כבר עם הכמוסה הראשונה, אך ההשפעה ניכרת לאחר מספר ימים. חשוב להדגיש: לא מדובר בכדור אחד שפותר את כל הבעיות הרפואיות עם תחילת השימוש, וכדי ליהנות מכל מה שיש לסיביג׳י להציע יש להשתמש במוצר לאורך זמן ובאופן קבוע. לכל אחד ואחת מאיתנו יש פרופיל גנטי ייחודי והיסטוריה רפואית שונה, ולכן ייתכנו הבדלים בהשפעות בין אדם לאדם. מוצרי CBG של Happy Garden בטוחים לשימוש, CBG אינו נחשב לקנבינואיד פסיכואקטיבי והוא לא מייצר השפעות ממסטלות כמו THC. לכן המוצרים חוקיים לשימוש בישראל ואין צורך בהנפקת רישיון לקנאביס רפואי. 

הרשמו למועדון הלקוחות

הרשמו לקבלת טיפים ומידע וקבלו כבר עכשיו 10% הנחה ברכישה הקרובה

להצטרפות (ללא עלות) לקהילת התוכן של happy garden וקבלת
קוד קופון מיידי לקנייה ראשונית באתר

    נרשמתם בהצלחה! הקופון בדרך למייל שלך
    בנתיים יש לך את הקופון גם כאן: welcome2023
    פשוט להעתיק ולהדביק בעגלת הקניות
    בנוסף נשלח אליך תוכן מקצועי, טיפים, ועצות לחיים מאוזנים ונטולי כאב.
    ניתן לצאת מההרשמה בכל עת.